Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Skryba2

 Przedstawiam Państwu opowiadanie z uniwersum Króla Myśli. Powieść ukaże się na przełomie listopada i grudnia 2019 r. Książkę wydaję własnym nakładem, nie szukając żadnego znanego wydawnictwa. Powodów takiej decyzji jest wiele, mówiłem już o nich, nie będę się powtarzał. Wydanie książki wiąże się z poniesieniem dużych nakładów finansowych. Moim zadaniem jest znalezienie środków na realizację tego projektu. Oczywiście zaangażuję środki własne, ale znając swoje możliwości, wiem, że będą one nie wystarczające. Dlatego zwróciłem się do Państwa z prośbą o pomoc>>>. Tą pomoc otrzymałem i bardzo za nią dziękuję, te środki wystarczą na pokrycie kosztów opracowania tekstu. Wywiążę się ze wszystkich zobowiązań jakie zaciągnąłem względem swoich darczyńców.

 

Obok powieści powstają także opowiadania z uniwersum Króla Myśli Powstało ich już pięć. Trzy z nich zgodnie ze swoją obietnicą udostępnię w pierwszej kolejności osobom, które wsparły mnie w wydaniu książki. Akcja tych opowiadań dzieje się w wymyślonym przeze mnie świecie. Ich bohaterami są międzi innymi postaci biorące udział w fabule powieści. Opowiadania są uzupełnieniem, także wyjaśnieniem niektórych zdarzeń, które opisuję w Królu Myśli. Są one napisane w taki sposób, że nie mogą funkcjonować niezależnie od książki. Kieruję je do osób znających fabułę powieści, dlatego na dzień dzisiejszy ich nie publikuję. Powieść jest kompletna i nie potrzebuje tych opowiadań, ale opowiadania nie mogą funkcjonować niej.

Opowiadanie Skryba od tych opisanych w powyższym akapicie, różni się tym, że jego akcja dzieje się w dwóch światach: w wymyślonym świecie Króla Myśli i świecie rzeczywistym. W opowiadaniu opisałem moje nieświadome spotkanie z postaciami ze świata Króla Myśli (kocham fantastykę).

Publikuję to opowiadanie, byście Państwo mieli małą bo małą ale jednak możliwość, zapoznania się z tym, co odkryję przed Wami w pełni w chwili wydania książki.

Opowiadanie Skryba ukaże się także jako audiobook i prawdopodobnie ebook już niebawem. 

1

 

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13