Facebook  YT TwitterKM official linkedin logo tile

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 

Wykaz nagród w III edycji konkursu fotograficznego ZŁÓW I WYPUŚĆ 2011 ufundowanych przez firmę JAXON Andrzej Podeszwa.

 Jest mi niezmiernie miło jako twórcy tego konkursu, że jego popularność z roku na rok rośnie. Za nami są już rozstrzygnięte dwie pierwsze, a w tym roku trwa już trzecia edycja tego konkursu. Już po licznie nadesłanych zdjęciach i filmach widać że konkurs spodobał się wędkarzom i coraz chętniej w nim uczestniczą. Tę popularność zauważają nie tylko wędkarze ale także wydawcy portali internetowych, którzy obejmują patronat nad konkursem oraz pierwszy ( oby nie ostatni ) producent sprzętu wędkarskiego. 

Poniżej przedstawiam nagrody jakie ufundowała laureatom III edycji konkursu fotograficznego ZŁÓW I WYPUŚĆ 2011 firma JAXON Andrzej Podeszwa.

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Wędkarzy proszę o przesyłanie zdjęć, wydawców portali namawiam do podania informacji o konkursie a producentów i dystrybutorów sprzętu upraszam o jeszcze więcej nagród.

Przypominam także o mojej deklaracji przeznaczenia w tym roku kwoty 500 zł na nagrodę w konkursie. O tym co to będzie za nagroda poinformuję już niebawem.

Nagrody od Jaxona:

1) J. Perseus ultra spin 2,85 40 g szt. 1

SPINNINGI PERSEUS ULTRA SPIN Unikatowe spinningi z zastosowaniem przeciwwagi – systemu metalowych pierścieni w dolnej części rękojeści. Możliwość korekty akcji wędziska przez dobór odpowiedniej liczby pierścieni – od 1 do 5. Zmniejszenie liczby pierścieni powoduje przesunięcie środka ciężkości w górę blanku.

 

 

2) Kołowrotek Jaxon VX Macine 100 szt. 1

 

VX MACHINE Kolejny kołowrotek ekstraklasy Jaxona. Niezawodny 9-łożyskowy mechanizm z wykorzystaniem łożyska oporowego OWC. Korpus z duraluminium, metalowa korbka CNC, kabłąk duralowy, precyzyjny hamulec. Nowatorska koncepcja projektowania, oparta na zmianie standardowych proporcji korpusu i rotora. Relatywnie większa średnica rotora, szpuli i kabłąka pozwala na uzyskanie idealnej linii nawoju żyłki i w znaczący sposób ogranicza tendencję żyłki do skręcania się. W komplecie szpulka zapasowa.

 

 

 

 

3) Kołowrotek Jaxon Impress RD 300 Match szt 1

 

JAXON IMPRESS FD, RD Idealnie spasowane, luksusowe kołowrotki ze stałą szpulą. Solidny mechanizm, system 8 łożysk, w tym łożysko oporowe OWC. Metalowa korbka z wyprofilowanym, ergonomicznym uchwytem. Match z płytką szpulą do bardzo cienkich żyłek.

 

 

 

 

 

4) Żyłka Jaxon Satori Premium 0,25 1 opakowanie - 6 x 125 m

 

JAXON SATORI PREMIUM Dla wytrawnych spinningistów, polecamy również do różnych metod wędkarstwa spławikowego. Kolor clear – przezroczysty, praktycznie niewidzialny w wodnej toni. Miękka żyłka, dobrze układająca się przy rzucie.

 

 

 

5) Czapka wędkarska Jaxon z daszkiem szt. 3

 

 

 

6)  Koszulka Jaxon 25 lat czarna XL szt 2 ( brak zdjęcia)

 

Poniżej skan specyfikacji towarowej:

 

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Kto jest On Line

Odwiedza nas 234 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem