Facebook  YT TwitterKM official linkedin logo tile

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ogłaszam trzecią edycję Konkursu marfish.pl - ZŁÓW I WYPUŚĆ 2011.

Hasło konkursu:

"CO NAJMNIEJ JEDNA RYBA WYPUSZCZONA ZA KAŻDYM RAZEM"

Konkurs zostanie podobnie jak w roku ubiegłym rozegrany w dwóch kategoriach - najlepsze zdjęcie i najlepszy film.

W tym roku w puli nagród jest już kwota 500 zł, którą mam nadzieję uda się powiększyć dzięki sponsorom. Na dzień dzisiejszy nagrody rzeczowe nie są jeszcze sprecyzowane. O tym co będzie główną nagrodą zadecydują uczestnicy konkursu, których proszę o przesyłanie propozycji nagród razem z nadsyłanymi filmami i zdjęciami.
Druga edycja konkursu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród wędkarzy liczę na to, że w tym roku będzie jeszcze lepiej.

Proszę wszystkich użytkowników serwisu marfish.pl o pomoc w rozreklamowaniu konkursu. Wspierając ten konkurs propagujemy zasadę ZŁÓW i WYPUŚĆ, która niewątpliwie może przyczynić się do polepszenia stanu naszej ichtiofauny.

Poniżej regulamin trzeciej edycji konkursu w swej początkowej wersji ( w późniejszym terminie, kiedy będą znane wszystkie nagrody regulamin zostanie bardziej sprecyzowany). Nowością tegorocznej edycji konkursu jest zapis w regulaminie mówiący o konieczności nadawania tytułu zdjęciom i filmom, co ułatwi wybór najlepszych prac. 

 

Regulamin konkursu ZŁÓW I WYPUŚĆ 2011 – edycja trzecia.

 

 


- Konkurs jest ogłoszony w celu popularyzacji metody ZŁÓW I WYPUŚĆ.

- W konkursie biorą udział wszystkie zdjęcia i filmy pokazujące wypuszczanie złowionych ryb, lub taką ich prezentację, z której wynika jednoznacznie, że ryba została wypuszczona ( zdjęcia ryb na macie itp. ).

- W konkursie mogą brać udział zdjęcia i filmy zrobione przed 2011 rokiem pod warunkiem, że nie brały udziału w pierwszej i drugiej edycji konkursu na marfish.pl

- W konkursie biorą udział wszystkie zdjęcia i filmy nadesłane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 października 2011 roku. Filmy zgłoszone do konkursu zostaną dodane do kanału serwisu marfish.pl na Youtube pod tym adresem: http://www.youtube.com/user/mmarfish?feature=mhum . Przesłanie filmu jest jednocześnie wyrażeniem zgody na jego umieszczenie w tym kanale. Administrator serwisu marfish.pl umieszczając film na Youtube wskarze w opisie filmu autora tegoż filmu.

- Nie ma znaczenia gatunek ani wielkość wypuszczanej ryby.

- Zdjęcie i film nadesłane do konkursu muszą mieć swój tytuł. Prace nie zatytuowane zostaną odrzucone przez organizatora konkursu.

- Nie będą dopuszczone do konkursu zdjęcia i filmy o złej jakości obrazu i dźwięku.

- W czasie trwania konkursu najciekawsze prace bedą publikowane na stronie glównej konkursu.

- Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 11 listopada 2011 roku.

- Konkurs rozegrany zostanie w dwóch kategoriach:

 - najlepsze zdjęcie,

 - najlepszy film.

- Główną nagrodą w konkursie jest puchar z wygrawerowaną tabliczką o treści:

Główna nagroda w Konkursie marfish ZŁÓW I WYPUŚĆ 2011 w kategorii zdjęcie dla: imię i nazwisko.

Oraz

Główna nagroda w Konkursie marfish ZŁÓW I WYPUŚĆ 2011 w kategorii film dla: imię i nazwisko.

Spośród zwycięzców kategorii zostanie wyłoniony główny laureat.

- O tym które zdjęcie lub film jest najlepsze zdecyduje głosowanie w ankiecie na forum serwisu marfish.pl.

Nagrody rzeczowe ( LISTA do  sprecyzowania przez uczestników w łącznej kwocie do 500 zł):

1) Nagroda rzeczowa wskazana przez uczestników konkursu, której wartość mieści się w kwocie przeznaczonej na pulę nagród - dla laureata głównego,
2) Nagroda rzeczowa wskazana przez uczestników konkursu, której wartość mieści się w kwocie przeznaczonej na pulę nagród - za drugie miejsce.

- Nadesłanie zdjęć i filmów na podany powyżej adres jest jednocześnie oświadczeniem, iż zgłaszający jest ich właścicielem i wyraża zgodę na ich publikację na portalu marfish.pl w galerii i w artykułach.

- Nagrody zostaną wysłane pocztą lub wręczone osobiście w terminie do 20 listopada 2011 roku.

Nagrodą dla sponsorów jest umieszczenie ich reklamy (butonu) w sliderze na głównej stronie portalu marfish.pl. Reklama będzie wyświetlana przez jeden rok od 15 listopada 2011 do 14 listopada 2012 roku.

Portale internetowe - patroni medialni konkursu, które zdecydują się na umieszczenie butonu konkursowego na swojej stronie zostaną wyszczególnione jako wsparcie medialne na stronie konkursu w edycji 2011. 

W sprawie konkursu proszę o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Zastrzegam sobie prawa autorskie do nazwy : Konkurs fotograficzny ZŁÓW I WYPUŚĆ

 

 

 

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Kto jest On Line

Odwiedza nas 271 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem