Share this post on:

Czy zdarzyło Ci się kiedyś spojrzeć w nocne niebo i dostrzec spadającą gwiazdę? W mgnieniu oka rozświetla ono ciemność, budząc w nas życzenie, które z całą mocą wysyłamy w kosmos. A co gdybym Ci powiedział, że taka gwiazda spadła na mnie? Nie przyniosła jednak życzeń, lecz… bajki!

Tak, zgadza się! W moje ręce, niczym dar z nieba, trafiło jedenaście cudownych historii. Jedna z nich, o prawdziwej wartości wolności, z pewnością poruszy serca nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Kolejna odsłania kulisy powstawania trylogii „Król Myśli”, a w niej rzeczywistość miesza się z fikcją w fascynujący sposób. Ale to nie wszystko! Na najmłodszych czeka aż dziewięć bajek na dobranoc, które z pewnością umilą im zasypianie i przeniosą w świat magicznych snów.

Przygotowałem dla Was te niezwykłe opowieści z ogromną przyjemnością. Każda z nich skrywa w sobie morał, uczy wartości i bawi. Jestem przekonany, że pokochacie je tak samo, jak ja.

Zanurzcie się więc w lekturze i pozwólcie się porwać w krainę fantazji, gdzie gwiazdy spełniają życzenia, a bajki ożywają na naszych oczach!

Znajdziecie je wszystkie tutaj:

Bajki >>>

Wielu z Was zapewne zna mnie jako autora powieści fantasy i thrillera. Ale czy wiedzieliście, że mam też talent do tworzenia bajek dla dzieci?

Tak, to prawda! Pewnego pięknego dnia spadła na mnie gwiazdka z nieba i podarowała mi te cudowne historyjki, zobowiązując mnie do opowiedzenia ich dzieciom. I tak właśnie robię!

Na początek prezentuję Wam jedenaście bajek, które są już gotowe do czytania. Teksty przeszły już pierwszy etap edycji i nadają się do publikacji, co nie oznacza, że w przyszłości nie wprowadzę do nich korekt.

Czy będzie więcej bajek? Oczywiście! Pisanie sprawia mi ogromną przyjemność, więc z pewnością stworzę ich więcej. Nie mogę jednak obiecać stałej częstotliwości publikacji. Wszystko zależy od inspiracji i czasu, jaki mam do dyspozycji.

Jako samowydawca, który samodzielnie wydaje książki, nie wykluczam w przyszłości wydania zbioru bajek dla dzieci w formie tradycyjnej książki. Jeśli zdecyduję się na taki projekt, będę potrzebował pomocy grafika, który zilustruje te historie. Sam niestety nie mam talentu plastycznego.

Na razie bajki na mojej stronie internetowej są zilustrowane grafikami wygenerowanymi przez sztuczną inteligencję. To jednak rozwiązanie tymczasowe, które nie oddaje w pełni uroku tych opowieści.

Bardzo jestem ciekaw Waszych opinii na temat moich bajek. Nie wahajcie się dzielić ze mną zarówno konstruktywną krytyką, jak i pozytywnymi uwagami!

Tymczasem ja wybieram się na ryby i kontynuuję pisanie mojej nowej powieści, o której wkrótce dowiecie się więcej w kolejnych artykułach i na moich profilach w mediach społecznościowych.

Zapraszam do czytania bajek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *