Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

II Otwarty Festiwal Filmów Wędkarskich podczas Rybomanii 2014II Otwarty Festiwal Filmów Wędkarskich podczas Rybomanii 2014!

To fakt, że coraz więcej osób obok aparatu fotograficznego zabiera na ryby kamerę, a w internecie pojawia się coraz to więcej interesujących produkcji filmowych przedstawiających imponujące hole, śmieszne zdarzenia, czy po prostu dokumentujących wyprawy wędkarskie. My nie możemy przejść obok tego obojętnie!

 

Z ogromną satysfakcją, zapowiadamy II Otwarty Festiwal Filmów Wędkarskich, którego finał odbędzie oczywiście podczas targów Rybomania 2014. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich tych, którzy dokumentują nagraniami swoje wyprawy wędkarskie, bądź zajmują się niekomercyjną produkcją filmów. Tematem łączącym wszystkie produkcje konkursowe jest szeroko pojęte wędkarstwo.

Zgłoszenia do II OFFW w postaci linków do swoich produkcji przesyłać można na adres mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie www.rybomania.com.pl.

Z ogromną dumą informujemy, że filmy do finału kwalifikować będzie Jury w następującym składzie :

Jarosław Mroczek – Karp Max
Józef Wróblewski – Wiadomości Wędkarskie
Daniel Kruszyna – Carppasion
Adrian Śmigiel – Świat Karpia
Wojciech Warmuz – DVD KARP

Koordynator : Piotr Kamiński – Międzynarodowe Targi Poznańskie

Jury oceni nadesłane produkcje i wybierze 5 najlepszych filmów, które zostaną zaprezentowane podczas pokazów na targach Rybomania 2014, w Poznaniu. Każdy z sędziów będzie oceniał filmy indywidualnie przyznając im ocenę w skali od 1 do 5. O ostatecznej kolejności zdecyduje suma wszystkich otrzymanych punktów. Tematyka filmów to oczywiście szeroko pojęte wędkarstwo. Wszyscy nominowani do dziesiątki twórców najlepszych produkcji otrzymają podwójne zaproszenie na targi oraz staną przed szansą wygrania cennych nagród w wielkim finale. Zwycięzca zostanie ogłoszony po zakończeniu seansów. Film maksymalnie może trwać 15minut i być dowolnej jakości, chociaż ta ostatnia musi bezwzględnie zapewniać komfort oglądania. Film musi być wolny od wulgaryzmów oraz treści powszechnie uznanych za gorszące. Uczestnik konkursu musi bezwzględnie posiadać pełne prawa do nadesłanego materiału w zakresie audio oraz wideo.

Zapraszamy do udziału w II edycji OOFW !