Facebook  YT TwitterKM official linkedin logo tile

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

.Czas mija szybko. Kiedy sześć lat temu razem z Marcinem Kubicą stawiałem portal Marfish.pl w internecie moim marzeniem było aby ten portal służył ludziom jak najdłużej. Sześć lat to czas w sumie krótki ale jak na działalność internetową non profit dość imponujący. Wypada więc się cieszyć, że udaje się realizować pierwotny zamiar trwania jak najdłużej.

Portal przeżywał różne okresy. Był czas, kiedy Marfish.pl był na tyle popularny,  że ludzie przysyłali mi swoje artykuły do publikacji. Tworzył się nawet zalążek zespołu redakcyjnego. Niestety po zaatakowaniu portalu przez hakerskie roboty spamujące musiałem podjąć decyzję o postawieniu na domenie http://marfish.pl zupełnie nowego portalu. Przeniosłem wszystkie artykuły. Nie udało się jednak przenieść rzeczowej dyskusji jaka w tamtym czasie miała miejsce na forum.

 

Z tego powodu wielu użytkowników portalu obraziło się i odeszło. Nie widać aby mieli zamiar wracać. Trudno. Jeśli jednak któryś z nich będzie chciał na nowo rozpocząć przygodę z marfish.pl, to będzie mi bardzo miło.

Z tamtego dość płodnego okrwsu diałalności portalu pozostało dużo dobrego. Na portalu do dziś znajdują się ciekawie napisane przez poprzedni zespół redakcyjny artykuły. Artykuły z których nadal korzysta wiele osób, co dla mnie jest naprawdę ogromną satysfakcją.

Od jakiegoś czasu nie ukazują się tu artykuły pisane. Portal pod tym względem znajduje się w letargu. Czy z tego letargu kiedyś wyjdzie? Trudno powiedzieć, wszystko zależy od obecnych użytkowników portalu marfish.pl i od tego czy kiedyś uda mi się znaleźć choć trochę wolnego czasu aby móc poświęcić go na pisanie artykulów - czynność, która kiedyś sprawiała mi tak wiele radości.

Póki co Marfish skończył 6 lat i działa dalej. Niech tak zostanie, może doczeka się lepszych czasów, może ktoś zechce nad nim popracować.

Zapraszam do pisania artykułów wszystkich użytkowników.

 

Marek Malman

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Kto jest On Line

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem