Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Witam serdecznie.

Zmuszony jestem ponownie zwrócić się do Państwa z prośbą o interwencję i pomoc.
Sprawa zarabiania na kanale nie została jeszcze prze Państwa załatwiona. Wiem był okres świateczno noworoczny, w którym wszyscy ludzie przekładają różne sprawy na później dlatego nie ponaglałem. Teraz jednak bardzo proszę o ponowną interwencję w tej sprawie. 
 
Jest jednak coś znacznie gorszego.
Od lat organizuję cykliczne co dwutygodniowe rozmowy o tematyce wędkarskiej. Hangouty są "otwarte" mogą w nich brać udział wszyscy. I faktycznie gośćmi na Hangoutach są osoby nie tylko z Polski ale także Polonia mieszkająca na całym świecie, w tym w Irlandii, Norwegii, Anglii, USA i w innych krajach. Hangouty wędkarskie z założenia miały właśnie taki cel aby wypowiedzieć się mogli wszyscy. Dlatego zaproszenia do rozmowy wysyłałem do wszystkich, którzy wcześniej dodali mnie do swoich kręgów na Google + ( dzis wiem, że to moje zaufanie do ludzi było ogromnym błędem. 
Wczoraj odbywał się kolejny Hangout:
https://www.youtube.com/watch?v=zX55QaScFdc
Niestety do rozmowy dołączyła osoba, która na swoim ekranie udostępniała bezczelnie jakieś treści pornograficzne. Osobiście nie widziałem tego dokładnie, bo jako organizator Hangouta myślałem w tej chwili o rozkręceniu rozmowy, a poza tym mój komputer się strasznie zawieszał i praktycznie tego nie widziałem. Uczestnicy Hangouta wrócili mi uwage na to co się dzieje. Moje próby wyrzucenia tej osoby okazywały sie bezskuteczne. Aplikacja nie działała, nie mogłem tego człowieka wyrzucić od razu. Kiedy się to w końcu udało i wszedłem na swoje konto aby zapis rozmowy natychmiast usunąć, na moim koncie wisiało już OSTRZEŻENIE. Kanał zyskał złą opinię. W efekcie czego odebrano mi:
1) Możliwość dodawania filmów dłuższych niż 15 min - w historii kanału rzadko dodawałem tak krótkie filmy. Aby dzielić się z widzami swoją pasją muszę mieć możliwość publikacji filmów dłuższych niż 15 min. Moje hobby to wędkarstwo, tu się nie da w piętnaście minut pokazać całej wyprawy.
2) Możliwość adnotacji zewnętrznych - z tej funkcji nie korzystałem dotąd ale w przyszłości miałem taki zamiar.
3) Zablokowano mi Odwołania dotyczące systemu Content ID w swoich filmach często wykorzystuję podkład muzyczny oferowany na licencji CC przez amerykańskiego kompozytora o nazwisku Kevin MacLeod. Bywa tak czasami, że roboty stojące na straży praw autorskich źle ropoznają wykorzystany utwór. Potrzebuję więc tej funkcji aby móc sprawę wyjaśniać. Wszystkie moje spory w tej sprawie Youtube rozstrzygało na moją korzyść, a kanał w tej kwestji ma pozytywną opinię.
4) Nie mam już możliwości organizowania Wydarzeń na żywo - w przeszłości bardzo często z tego korzystałem a Hangouty organizowane przeze mnie cieszyły sie dużą popularnością i miały opinię merytorycznych dyskusji. Były poza tym narzędziem umożliwiającym Polakom mieszkającym w innych krajach rozmawianie w ojczystym jezyku na temat wspólnego hobby jakim jest wędkarstwo.
 
Nie wyobrażam sobie prowadzenia kanału o tak dużym zasiegu jak mój bez tych funkcji, które wczoraj na skutek działania osoby trzeciej zostały mi wyłączone.
Zostałem ukarany za swoją otwartość do ludzi, za to że obdarzyłem ich zaufaniem.
 
Proszę zespół Youtube Polska o interwencję w tej sprawie.
Nasza wcześniejsza korespondencja w innych tematach daje mi podstawy wiary w to, że sprawa rozstrzygnie się na moją korzyść a co za tym idzie na korzyść moich licznych widzow, których reakcje na komunikat  ode mnie o tym, że rezygnuję z dalszego prowadzenia kanału można przeczytać pod tym filmem:
https://www.youtube.com/watch?v=MGIvDtwpNsk&list=UUzqDyMonE4yXfYYwnmodN8g
Z poważaniem
Marek Malman