Share this post on:

Moi drodzy bardzo zależy mi na tym, aby dwutomowa powieść fantasy Król Myśli dotarła do jak największej grupy czytelników. W tym celu będę organizował różne akcje promocyjne. Na kanale Youtube W świecie Króla Myśli ogłaszam co jakiś czas konkursy, w których można wygrać książkę. Dwa z nich zostały już rozstrzygnięte. Następne już niebawem.

Dziś wychodzę do Was z propozycją niższej ceny książki w wersji elektronicznej. Promocja dotyczy obu tomów powieści i trwa od 18 marca 2021 r do 31 marca 2021 r.

Niższa cena książek w wersji papierowej na dzień dzisiejszy nie jest możliwa z uwagi na duże koszty wydruku. Postaram się w przyszłości zrobić wszystko, aby ta cena się zmniejszyła, ale nie będzie to zadanie łatwe. Zapraszam więc do udziału w konkursach, w których będzie można książki wygrać.

Strony, na których znajdują się elektroniczne wersje powieści Król Myśli tańsze o 30 %, znajdziecie klikając w poniższe linki. W pozostałych księgarniach ceny te nie zmienią się. Książki w cienie promocyjnej dostępne będą tylko w księgarni Ridero.

https://ridero.eu/pl/books/krol_mysli/

https://ridero.eu/pl/books/krol_mysli_tom_ii/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *