Facebook  YT TwitterKM official linkedin logo tile

Powieść Król Myśli

Powieść Król Myśli

"Pyrzyce - Opowiemy o czymś co ma znaczenie!"

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

PDK ma znaczenie 9 13 lipca 2021 r., miałem przyjemność uczestniczyć w projekcie Pyrzyckiego Domu Kultury finansowanym przez Narodowe Centrum Kultury "Pyrzyce - Opowiemy o czymś, co ma znaczenie". Zostałem zaproszony przez organizatorów, abym opowiedział dzieciom, jak tworzy się fabułę (powieść, opowiadanie itd.).
Opowiedziałem!

Myślę, że wyszło nieźle, ale nie mnie oceniać. Przy okazji pokazałem dzieciom ryciny pyrzyckich zabytków, które znajdują się w książce. Na koniec zaskoczyłem wszystkich, mechaniczną maszynę do pisania.
Szczerze przyznam, że jestem bardzo zadowolony z tego spotkania. Dla mnie to zupełnie nowe doświadczenie - nigdy wcześniej nie przemawiałem do dzieci. 

Konkurs "Biblioteka Króla Myśli"

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Konkurs BKM20 marca 2021 roku w ramach promocji dwutomowej powieści fantasy Król Myśli ogłosiłem konkurs Biblioteka Króla Myśli. Nagrodą w konkursie była powieść Król Myśli w wersji papierowej. Zadaniem uczestników konkursu było zrobienie sobie zdjęcia na tle budynku biblioteki. Regulamin konkursu został opublikowany na stronach Księgarenki Marfish>>>.

Przysłane przez uczestników zdjęcia publikowane były w albumie na Facebooku, dzięki czemu możliwe było głosowanie. Album: "Biblioteka Króla Myśli">>>

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Kto jest On Line

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem