Facebook  YT TwitterKM official linkedin logo tile

Teksty

Teksty fantasy

Piszemy wspólnie opowiadanie o roboczym tytule "Miecz"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Miecz miniPoniżej przedstawiam Państwu tekst opowiadania, napisanego przez Pana Mariusza Frączka. Opowiadanie jest skończone. Tekst wymaga jeszcze mnóstwa pracy korekcyjnej i redakcyjnej. Prace te będą kontunuowane, a robocza wersja opowiadania będzie się na tej stronie zmieniała. Ostateczna wersja tego opowiadania pojawi się za kilka tygodni.

Piszemy wspólnie opowiadanie o roboczym tytule "Legenda Maga"

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

MagPoniżej przedstawiam Państwu tekst opowiadania, które jest obecnie tworzone przez widzów kanału "W świecie Króla Myśli. Opowiadanie nie jest skończone, jesteśmy na etapie konstruowania fabuły. Tekst wymaga jeszcze mnóstwa pracy. Prace te będą kontunuowane, a robocza wersja opowiadania będzie się na tej stronie zmieniała. Ostateczna wersja tego opowiadania pojawi się za kilka tygodni.

Zdecydowałem się opublikować ten tekst w takiej formie już dziś, aby zachować płynność pracy na kanale Youtube W świecie Króla Myśli . Jak zorientujecie się Państwo, opowiadanie w chwili obecnej nie ma jeszcze wyraźnego kształtu.  

Prawa aurorskie do tekstu poniżej należą do Pana Janusza Ziobro.

WERSJA ROBOCZA

 

Piszemy wspólnie opowiadanie z uniwersum Króla Myśli

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

rozpadlina 

 11.07 2019 r w porze nocnej zaproponowałem moim widzom abyśmy napisali wspólnie opowiadanie z uniwersum Króla Myśli. Mimo, iż nie zapowiadałem swojej obecności na żywo, zjawiło się kilka osób, którym ten pomysł się spodobał, co mnie bardzo cieszy. W tym artykule zacytowałem całą dyskusję na czacie z tego dnia. Będę miał dzięki temu możliwość sięgania do Waszych sugestii podczas pisania ostatecznego tekstu.

Widzowie (współautorzy opowiadania) nie znają jeszcze powieści Król Myśli, nie znają też zakończenia tego opowiadania, dlatego mogą sugerować rozwiązania, które nie wpiszą się w tę historię, miejmy wszyscy tego świadomość. Ja jako autor nie ujawniam przed nimi szczegółów książki, by nie odbierać im przyjemności z jej czytania. Dla potrzeb opowiadania, które od tej chwili nosi roboczy tytuł ROZPADLINA, wyjawiłem kilka cech jednego z bohaterów opowiadania, który jednocześnie jest kluczową postacią powieści Król Myśli.

Poniżej znajdziecie oprócz dyskusji na czacie i Waszych materiałów, ostateczną treść opowiadania. Będę je pisał wykorzystując Wasze teksty, Wasze pomysły ale zachowam w nim swój styl i przede wszystkim doprowadzę opowiadanie do takiego końca, jaki ma ta historia, wspomniana w Króla Myśli.

Pomóż mi wydrukować powieść Król Myśli >>>

 

 

 

 

Opowiadanie SKRYBA z uniwersum Króla Myśli

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Skryba2

 Przedstawiam Państwu opowiadanie z uniwersum Króla Myśli. Powieść ukaże się na przełomie listopada i grudnia 2019 r. Książkę wydaję własnym nakładem, nie szukając żadnego znanego wydawnictwa. Powodów takiej decyzji jest wiele, mówiłem już o nich, nie będę się powtarzał. Wydanie książki wiąże się z poniesieniem dużych nakładów finansowych. Moim zadaniem jest znalezienie środków na realizację tego projektu. Oczywiście zaangażuję środki własne, ale znając swoje możliwości, wiem, że będą one nie wystarczające. Dlatego zwróciłem się do Państwa z prośbą o pomoc>>>. Tą pomoc otrzymałem i bardzo za nią dziękuję, te środki wystarczą na pokrycie kosztów opracowania tekstu. Wywiążę się ze wszystkich zobowiązań jakie zaciągnąłem względem swoich darczyńców.

Autocytaty z Króla Myśli

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

KM1 Władza nad ludźmi należy do tych, którzy potrafią zmieniać historię.

Miłość... ma wielką moc, moc która potrafi zabijać w obronie, tych których się kocha.

Istnieję bo mam marzenia... Dla tych marzeń istnieję, dla nich cierpię upokorzenia, dla nich ośmieliłem się... 

Z pewnością bedą następne.

Proszę moich znajomych i widzów o pomoc w wydaniu książki. Możecie, to zrobić wpłacając niewielką kwotę na tę zrzutkę>>>

Dla wpłacających przewidziane są nagrody w postaci książek. Wkrótce pojawią się też nowe upominki.

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Kto jest On Line

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem