Facebook  YT TwitterKM official linkedin logo tile

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

MiniaturkaZgodnie z zapowiedzią i obietnicą publikuję tekst pierwszego rozdziału mojej powieści fantasy KRÓL MYŚLI. Akcja tego rozdziału dzieje się w jaskini naciekowej, bardzo podobnej do jaskiń znajdujących się w Aggteleki Nemzeti Park na Węgrzech.
Wydarzenia opisane w pierwszym rozdziale wpływają na losy bohaterów książki, ale z lektury tego rozdziału nie można wywnioskować jak rozwinie się fabuła. Dlatego wychodząc na przeciw swoim obietnicom, zdecydowałem się pokazać Wam ten właśnie, a nie inny fragment książki. Uchylam więc rąbka tajemnicy nie podając informacji dotyczących szczegółów fabuły.
Książkę wydaję własnym nakładem. Z tym wiąże się spory wydatek finansowy. Dlatego uruchomiłem (pierwszą - będzie też druga) zrzutkę, na pokrycie kosztów związanych z opracowaniem tekstu i projektem okładki. Każda osoba, która zasili zrzutkę w okresie od 02 do 22 lutego 2019 r kwotą min 50 zł otrzyma ode mnie książkę z dedykacją i autografem.
https://zrzutka.pl/h5yva6

 

 Niniejszy tekst jest pierwszym rozdziałem powieści KRÓL MYŚLI, której autorem jest Marek Malman. Tekst ani żadna jego część nie może zostać przedrukowany ani w jakikolwiek inny sposób reprodukowany czy powielany mechanicznie, fotooptycznie, zapisywany elektronicznie lub magnetycznie, ani odczytywany w środkach publicznego przekazu bez pisemnej zgody autora.

Marek Malman 1

Marek Malman 2

Marek Malman 3

Marek Malman 4

Marek Malman 5

Marek Malman 6

Marek Malman 7

Marek Malman 82

 

Jeśli doczytałeś do końca, to mam nadzieję, że będziesz chciał dowiedzieć się, co wydarzyło się w dalszej części powieści. Jeśli tak, to pomóż mi ją wydać!

Możesz wesprzeć ten projekt finansowo, wpłacając drobną kwotę za pomocą zrzutka.pl >>> .

Możesz też pomóc udostępniając tę zrzutkę na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

 

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Kto jest On Line

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem