Facebook  YT TwitterKM official linkedin logo tile

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Lubelskie  

 


Wyświetl większą mapęKontakt:

Wojciech Skowroński

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 691 605 715

Cichawoda.com.pl

 

cichawoda1

 

Łowisko wędkarskie '' Cicha woda '' powstało w 1997 roku z myślą o zapewnieniu wszystkim miłośnikom przyrody i zwolennikom rodzinnego wypoczynku na łonie natury możliwości spędzenia miłych i niezapomnianych chwil.

Leży ono w odległości 20 km od przepełnionego miejskim zgiełkiem Lublina. Można tu całkowicie zapomnieć o cywilizacji i spotkać wielu dzikich przedstawicieli rodzimej fauny i flory. Wokół łowiska rozpościera sie przepiękny mieszany las z przewagą liściastego bukowo-grabowego drzewostanu.  W lesie grzybiarze z łatwością zaopatrzą swoją spiżarnię na zimowe dni.

W chwili obecnej na łowisku dostępne są 3 stawy o powierzchni 8,5ha, na których w okresie wiosenno-jesiennym, można relaksować się łowiąc ryby od świtu do zmierzchu.

Gatunki przeważające w ichtiofaunie łowiska to karpie, amury i sumy, które osiągają tu imponujące kilkudzieisęciokilogramowe rozmiary. Częst na wędkach trafiają sie także szczupaki, sandacze, liny, okonie, płocie i karasie.

Łowisko jest corocznie zarybiane co zapewnia stalą obecność atrakcyjnych gatunków ryb. Dzięki temu wędkarze mogą tu zweryfikować swoje umiejętności w łowieniu poszczególnych gatunków.

Na łowisku prowadzona jest sprzedaż ryb. Można także skorzystać z oferty baru. 

cichawoda2

 

REGULAMIN>>>

CENNIK>>>

 

 

cichawodaamur

 

karp

  

cichawodasandacz

 

cichawodasum

 

cichawodaszczupak

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Kto jest On Line

Odwiedza nas 228 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem