Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

MazowieckieWyświetl większą mapęnowodworzachod

 

Gospodarstwo Rybackie "Nowodwór" obejmuje ok. 50 ha. na których prowadzona jest przyjazną dla środowiska, ekologiczną hodowlę ryb. W ofercie Gospodarstwa znajduje się zarówno materiał zarybieniowy jak i  ryba konsumpcyjna różnych gatunków. Gospodarstwo dysponuje specjalistycznym transportem przeznaczonym do przewożenia zywych ryb.

 

nowodwor1 

 

Łowisko "Nowodwór"

Na terenie Gospodarstwa udostępnione są trzy stawy dla wędkarzy. Wody Łowiska zamieszkują liczne gatunki ryb takie jak: karp, amur, lin, sum, karaś, szczupak, płoć, leszcz, krąp, tołpyga, jaź, okoń, a także pstrąg.

W łowisku występują karpie o wadze od 20 kg, amury od 10 kg i szczupaki od 8 kg wielkość tych ryb jest najlepszą rekomendacją łowiska.

Stawy - w tym także łowisko - położone są z dala od zgiełku ulic i miast, jest to doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu.

 

nowodwor2

 

nowodworkarpioweŁowisko Karpiowe największy staw o powierzchni ok 2,7 hektara (nad stawem trójkątnym). Staw zarybiony jest dużą ilością karpia o wadze 3 - 7 kg oraz karpiami powyżej 10 kg ponad 50 sztuk, Kilkanaście sztuk karpi osiąga wagę w przedziale od 10 do 15 kg, kilka sztuk ma od 15  do 18 kg. 6 listopada 2011 roku do łowiska wpuszczony został karp o wadze 20 kg, takich karpii będzie w przyszłości więcej. Na łowisku występuje spora ilość amura 7 - 10 kg. Oprócz karpi i amórów występują także: szczupak - okazy powyżej 8 kg, lin - 2 kg, okoń, jaź, sum i karaś.

Zbiornik ma głębokość od 0,7 metra do 2,5 metra. Głębokość schodzi od prawej do lewej ( od cypla do mnicha spustowego). Dno jest czyste z małą ilością mułu warstwa ok 5 - 10 cm. Przez środek stawu przechodzi rów o głębokości ok 0.5 metra. Wędkarze mogą spodziewać sie zaczepów o nieliczne zatopione drzewa.

 

REGULAMIN>>>

Kontakt:

Gospodarstwo Rybackie

Łowisko

05-332 Siennica

Tel. 604230820, 608332088

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.lowisko-nowodwor.pl

 

nowodworkarp1

 

nowodworkarp2

 

nowodworkarp3