Share this post on:

Z radością informuję, że trwający od wczoraj „remont” Księgarenki Marfish dobiegł końca.

Duży i nieoceniony wkład pracy przy modernizacji serwisu wniósł Pan Łukasz Dróżka, któremu bardzo dziękuję za poświęcony czas i pracę informatyka.

Co się zmieniło?

Po pierwsze ceny książek, które obniżyłem w przypadku książki pojedynczej o 5 zł na jednym tomie a w przypadku pakietu 2w1 o 10 zł. Dodałem także trzeci pakiet, w którym ceny są jeszcze korzystniejsze 3w1.

Najważniejszą zmianą jest zainstalowanie koszyka, za pomocą którego kupujący będą mogli wybrać dogodny dla siebie sposób zapłaty.

Jeśli koszty druku książek nie zmienią się w najbliższym czasie, postaram się utrzymać te obniżone ceny. Nie wszystko zależy ode mnie.

Namawiam do zakupu i przeczytania moich powieści. Czytając opinie czytelników, którzy podzielili się swoimi odczuciami na portalu Lubimyczytać.pl wiem, że warto. Jako autor też to wiem, ale moja opinia nie jest obiektywna. Dlatego czytelników proszę o pisanie opinii i umieszczenie ich na tym najpopularniejszym książkowym portalu.

Już wkrótce rozpocznie się nowa kampania reklamowa, w której będę Państwa zachęcał do zapoznania się z moimi powieściami.

Share this post on:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *