Share this post on:

Dobiegła końca II Edycja Konkursu Biblioteka Króla Myśli. Konkurs trwał od 15 listopada do 15 grudnia 2021. Nagrodą w konkursie jest powieść fantasy Król Myśli autorstwa organizatora konkursu Marka Malmana. Pierwsze dwa tomy powieści są już wydrukowane, trafią do zwycięzców zaraz po ogłoszeniu wyników konkursu. Tom trzeci, którego wydanie planowane jest w połowie 2022 roku, zostanie wysłany zaraz po wydrukowaniu.

Zadaniem uczestników konkursu było zrobienie sobie zdjęcia na tle dowolnej biblioteki. Biblioteka ze zwycięskiego zdjęcia także jest laureatem konkursu i również otrzyma trzy tomy powieści Król Myśli. Aby wygrać konkurs należało zdobyć jak najwięcej polubień swojego zdjęcia na Facebooku.

Największą popularnością wśród głosujących cieszyło się zdjęcie, jakie zrobiła Pani Agnieszka Rudak z Bydgoszczy, która sfotografowała się na tle Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy.

Pani Agnieszcze serdecznie gratuluję wygranej i dziękuję za udział w konkursie. Mam nadzieję, że chwile spędzone z Królem Myśli będą dla Pani miłym przeżyciem.

Z Panią Agnieszką jestem w kontakcie, bibliotekę w Bydgoszczy wkrótce poinformuję o wygranej. Mam nadzieję, że biblioteka nie będzie miała nic przeciwko temu, aby powiększyć swój księgozbiór o moją powieść.

Marek Malman

Share this post on:

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *