Share this post on:

14 maja w Kaplicy św. Ducha, czyli w Pyrzyckiej Bibliotece Publicznej, odbyło się spotkanie autorskie z Markiem Malmanem. Wydarzenie to miało miejsce w ramach „Tygodnia Bibliotek”, trwającego od 8 do 15 maja pod hasłem „Biblioteka otwarta na świat”.

Marek Malman, znany autor trylogii fantasy „Król Myśli”, tym razem zaprezentował publiczności swój najnowszy thriller „Cień przeszłości”. Akcja powieści częściowo rozgrywa się w Pyrzycach, co dodatkowo zaciekawiło lokalną publiczność.

Na spotkanie licznie przybyli mieszkańcy miasta, którzy z chęcią włączyli się w dyskusję z autorem. Rozmowa dotyczyła zarówno „Cienia przeszłości”, jak i wcześniejszych dzieł Malmana,. trylogii „Król Myśli” oraz zbioru opowiadań. Publiczność pytała m.in. o proces wydawania książek (autor publikuje je samodzielnie) oraz o plany pisarskie na przyszłość.

Spotkanie z Markiem Malmanem było bardzo interesującym wydarzeniem i z pewnością na długo pozostanie w pamięci jego uczestników. Była to również świetna okazja do promocji biblioteki i zachęcenia mieszkańców do korzystania z jej bogatych zasobów.

Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, zachęcam do obejrzenia filmu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *