Facebook  YT TwitterKM official linkedin logo tile

Filmy zrealizowane przed serialem NA RYBY Z MARKIEM

 W tej kategorii znajdują się filmy, które realizuję podczas swoich wędkarskich wypraw. Znajdują się tu zarówno filmy o wyprawach na karpie jak również te, w których łowię drapieżniki na spinning.

Liczba artykułów:
4

Szkoła wędkarska portalu Marfish.pl - wędkarstwo i przygoda

Liczba artykułów:
49

Ciasta wędkarskie

Liczba artykułów:
19

Węzły

Liczba artykułów:
14

Okiem Marfisha - reportaże

Liczba artykułów:
2

Porozmawiajmy o wędkarstwie

Porozmawiajmy o wędkarskwie, to tytuł Playlisty na kanale Youtube Marfish.pl - wędkarstwo i przygoda. W tej playliście znajdują się monologi na tematy wędkarsie, oraz przede wszystkim rozmowy na żywo prowadzone dzięki aplikacji Google.

Rozmowy odbywają się według terminarzu podanego w filmie poniżej:

 

Aby brać udział w rozmowach na żywo należy połączyć swoje konto Google + z kontem, do którego prowadzi link z poniższego obrazka:

g

Liczba artykułów:
61

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi, to cykl filmów, w których udzielane są odpowiedzi na pytania zadawane przez użytkowników Youtube. Ten cykl filmów będzie kontynuowany czasowo, do momentu kiedy nie wygaśnie nim zainteresowanie. 

Liczba artykułów:
14

Na ryby z Markiem

cooltext272836998657702

 Serial emitowany jest od 21 maja 2013 r. na kanale Marfish - Wędkarstwo i przygoda. Powodów powstania tego serialu było wiele. Jednym z nich jest, promowanie zasady ZŁÓW I WYPUŚĆ, innym promowanie wędkarstwa jako aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Niewątpliwie jednym z głównych powodów była także potrzeba „zatrzymania w kadrze” chwil spędzonych na łonie natury oraz stworzenia nietypowego, bo filmowego archiwum/pamiętnika wypraw. Seria filmów Na ryby z Markiemto filmy realizowane spontanicznie, do których scenariusz powstaje nad wodą bez wcześniejszego przygotowania. Na ryby z Markiem, to relacja z wędkarskich wypraw zarówno tych zakończonych sukcesem jak i tych zakończonych powrotem na tarczy. W filmach z tej serii pokazane są łowiska wędkarskie, metody połowu ryb oraz przeróżne przygody autora. Nie brakuje w nich pięknej przyrody, fantastycznych holi ryb, a nawet dramaturgii pojedynczej wyprawy wędkarskiej.

 

 

Liczba artykułów:
199

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Kto jest On Line

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem