Share this post on:

Kolejny już raz zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie organizowanej przeze mnie zrzutki. Tym razem jej celem jest zebranie funduszy na wydanie mojej kolejnej powieści, której wciąż jeszcze roboczy tytuł brzmi „Cień przeszłości”.

Wesprzyj zrzutkę >>>

Wszystkie moje poprzednie zrzutki zakończyły się sukcesem, co umożliwiło wydanie trzech tomów powieści „Król Myśli”, którą czytelnicy wysoko oceniają i pochlebnie opiniują na portalu „Lubimy Czytać”.

„Cień przeszłości” nie jest powieścią fantasy, informacje o tej książce podaję poniżej. Mogę dziś śmiało powiedzieć, że mam dość spory już dorobek pisarski, bo „Król Myśli”, to grubo ponad dwa tysiące stron druku, nadal jednak nie zdecydowałem się na wydawanie książek za pomocą renomowanego wydawnictwa, wolę je wydawać sam przy wsparciu moich czytelników i widzów kanałów na YouTube. W przypadku „Cienia przeszłości” moim marzeniem jest wydanie tej książki w twardej okładce ze zszywanymi, a nie klejonymi kartkami. Osiągnięcie tego celu nie będzie takie trudne jakby się to mogło wydawać. Potrzebne mi będzie 7000 zł, które mam zamiar uzbierać przy pomocy wspierających tę zrzutkę. Oczywiście w przypadku, gdyby wpłat było mniej, pozostałą kwotę wygeneruję ze sprzedaży „Króla Myśli”.

Nagrody dla wspierających zrzutkę.

Nagrody, które widzicie Państwo przy tej zrzutce, zostały określone wstępnie, być może w trakcie trwania zrzutki dodam jeszcze inne. Możecie Państwo mi podpowiedzieć w komentarzu czego oczekujecie w zamian za wsparcie zrzutki. Oczywiście wzorem ubiegłych zrzutek, imię i nazwisko każdej osoby wspierającej wydanie książki, zostanie umieszczone na jednej z ostatnich stron książki jako sponsor wydania (chyba, że sobie tego nie życzy, albo wesprze zrzutkę anonimowo).

Sprawdź statystyki zrzutki>>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *