Share this post on:

Jako właściciel Księgarenki Marfish, wychodzę z propozycją do wszystkich autorów tekstów. Pragnę namówić Was do publikowania ich na stronach Księgarenki. Teksty mogą dotyczyć różnych tematów, ale nie mogą obrażać niczyich uczuć i poglądów. Najlepiej gdyby były to opowiadania, nowele, reportaże, wiersze itp. Dobrze byłoby gdyby teksty były poddane redakcji i korekcji przez osobę doświadczoną.

Publikacja w Księgarence Marfish jest całkowicie darmowa, nie ponosicie z tego tytułu żadnych kosztów. Czas wyświetlania tekstów jest nieograniczony, będą one wyświetlały się tak długo jak istnieć będzie Księgarenka.

Jakie są korzyści z publikacji tekstów w Księgarence Marfish?

Jako samodzielny wydawca, mający w swoim dorobku trzytomową obszerną powieść „Król Myśli” oraz zbiór opowiadań „Opowiadania ze świata Króla Myśli” dobrze wiem ile wysiłku, pracy i zabiegów kosztuje mnie promocja tych książek. Zadebiutowałem jako nikomu nieznany pisarz, nikt nie wierzył w mój sukces. Teraz moje książki znajdują się już w ponad stu bibliotekach w Polsce, a ja mam za sobą kilka udanych spotkań autorskich. Moje książki nie są do kupienia w żadnej hurtowni, nie stoi za mną żadne duże wydawnictwo, a mimo to rozwijam się i piszę kolejną powieść. Przyznam, że byłoby mi dużo łatwiej gdybym wcześniej publikował swoje teksty. Ja jednak tego nie robiłem i muszę ciężko pracować nad swoim sukcesem. Publikując tutaj swoje teksty ich autor ma możliwość ich zaprezentowania czytelnikom i potencjalnym wydawcom. Wystarczy podać link do strony. Tu w przeciwieństwie do portali społecznościowych wpis nie jest zasypywany postami innych osób, jest łatwy do wskazania i odnalezienia.

Zapytacie jakie korzyści z tego mam ja?

Odpowiedź jest prosta: zwiększony ruch na stronie, a co za tym idzie szansa na sprzedaż moich książek.

Jak duży ma być tekst?

Myślę, że na początek powinny to być teksty nie przekraczające 50 000 znaków. Oczywiście tu nie apteka, jeśli tekst będzie nieco dłuższy, to też zostanie opublikowany.

Jak zamieścić tekst na stronach Księgarenki?

Należy go przesłać do mnie w pliku tekstowym na adres: ksiegarenka@marfish.pl . Na dzień dzisiejszy jestem jedynym administratorem tej strony i to ja będę odpowiedzialny za publikację tekstów. Z czasem zaprzyjaźnieni tekściarze otrzymają uprawnienia do samodzielnej publikacji swoich tekstów.

Jako właściciel Księgarenki Marfish zastrzegam sobie prawo do nie opublikowania nadesłanego tekstu bez uzasadnienia.

Powyższy tekst powstał 18.08 2023 roku, został opublikowany na bieżąco bez dogłębnego przemyślenia i może ulec w przyszłości zmianom. Propozycja jednak będzie aktualna. Niebawem nagram swoją wypowiedź potwierdzającą chęć publikacji Waszych tekstów i umieszczę ją na swoich profilach w portalach społecznościowych.

Marek Malman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *